Medinė taupyklė "Šuniukas", BANKDOG1
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Medinė taupyklė "Šuniukas"

  • Gamintojas: PROMI
  • Prekės kodas: BANKDOG1
  • Sandėlyje: Turime
  • Spalva : Marga
  • Medžiaga : Mediena

28.80€

Pasirinkti


Medinė taupyklė "Šuniukas"

Tai yra medinė šuns formos taupyklė. Pro viršuje esančią angą yra metamos monetos, o norint jas išimti reikia atsukti stiklą. Taupyklė pagaminta iš natūralių ir ekologiškų medžiagų ir organinio stiklo, taupyklės saugios vaikams.

Ši medinė taupyklė yra pagaminta iš 100% natūralių ir ekologiškų medžiagų. Mediena yra tikras medis - uosio blokas. Ant taupyklės yra dedamas skaidrus organinis stikliukas, kad būtų galima matyti taupyklės viduje esantį turinį. Taupyklei prisipildžius stikliuko išdaužti nereikės - užteks jį atsukti ir išsiimti santaupas, o prisukus atgal bus galima taupyti toliau.

Taupyklė gali būti naudojama pagal paskirtį - kaupti monetas, tačiau ji taip pat bus puiki kambario dekoracija, nuostabi ir unikali dovana kačių mylėtojui

Plexiglass (polimetilmetakrilatas) - tai termoplastinis skaidrus plastikas, kurį rinkomės dėl vaikų saugumo, nes jis yra vienas tvirčiausių stiklų ir 30 kartų atsparesnis smūgiams nei paprastas stiklas, tai įrodyta bandymais.


Galime graviruoti norima tekstą (pvz. vaiko vardą).

MEDŽIAGOS:

Uosio mediena

Organinis stiklas

Varžteliai

IŠMATAVIMAI IR SVORIS:

26×22x4 cm

0.48 KG


Promi dirba su labai plačiai naudojamų medienos ploksčių, aliuminio, plastiko, organinios stiklo, bei kompozito plokščių apdirbimo (frezavimo, graviravimo, pjovimo ) paslaugą Lietuvoje bei užsienyje. Nuo pat įmonės sukūrimo pastoviai investuojaį naują įrangą, atnaujina gamybos procesus bei valdymo sistemas.

ŽYMĖS:

Medinė šuo, Šuns taupyklė, taupyklė šuniukas,  medinis šuo, medinis šuo taupyklė, taupyklė gyvūnas, gyvūnai taupyklės, medinės taupyklės, vardinės taupyklės, personalizduotos taupyklės, puiki dovana, šunųmylėtojai, 

Specifikacija
Gamintojas PROMI
Medžiaga Mediena

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras