• Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

Mes tikime, kad vaikystė yra ypatinga šventė, kurią reikia minėti kiekvieną dieną.Per šį gražų laiką turėtume džiaugtis viskuo, kas supa mus ir mūsų vaikus - pradedant nuo maisto, išmėtytų žaislų ir kelionių, iki pat įdomių ir spalvingų drabužių. Visa tai yra įkvėpimas mūsų mažiesiems. Mes kroupščiai atrenkame gamintojus, kurie garantuoja 100% saugius ir patogius rūbus vaikams, kokybę kontroliuoja nuo pat pirmojo siūlo, o gamyboje nenaudoja sunkiųjų metalų. Šiuo metu glaudžiausiai bendradarbiaujame su 2be3&trendy gamintoju iš Lenkijos. Tai šeimos įmonė jau beveik 30 metų siuvantys kokybiškus gaminius kūdikiams ir vaikams. Taip pat ieškome ir kitų gamintojų, kurių produktus galėtume pasiūlyti Jums. Mūsų tikslas tikslas - užtikrinti geriausias kainą, kokybę bei greitą pristatymą. Todėl sukūrėme apsipirkimo platformą, kurioje rasite gausų prekių pasirinkimą tiek ankstukams, tiek jau ūgtelėjusiems mažyliams. Stengiamės, kad apsipirkimas būtų patogus ir greitas tam, kad kuo daugiau laiko galėtumėte praleisti su savo mažyliu. Džiaugiamės padėdami Jums auginti vaikus!


OEKO-TEX® Standard 100 yra visuotinai pripažinta testavimų ir sertifikavimo sistema, kontroliuojanti kenksmingų medžiagų normas produkcijoje. Patikrinto ir sertifikuoto gaminio pagal OEKO-TEX® Standard 100 komponentai visi be išimties privalo būti nekenksmingi. Tai reiškia, kad jie turi atitikti reikalavimus, nekenkti ir būti saugūs galutiniam vartotojui. Sertifikuota produkcija yra kokybiška, patvari ir nekenksminga. OEKO-TEX® 100 standartas pripažįstamas visame pasaulyje, nesvarbu, kurioje šalyje gaminamas ir parduodamas gaminys. Daugiau apie tai galite pasiskaityti OEKO-TEX svetainėje.


Green Cotton“ - drabužių gamyba remiasi kokybės, ekologiškumo (be kenksmingų cheminių medžiagų), patogumo principais. Drabužiai kuriami pagal skandinavišką požiūrį į vaiko vystymą, todėl leidžia vaikui laisvai ir aktyviai judėti. Šiandien „Green Cotton“ yra sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybės vadybos) ir ISO 14001 (aplinkos apsaugos vadybos) reikalavimus. Bendrovė taip pat yra sertifikuota „GOTS“, „Oeko-tex 100“ ir ES ekologiniu ženklu.

Sertifikatai užtikrinantys aukščiausią kokybę: 


Lula