Medinė taupyklė "Sunkvežimis", BANK032
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Medinė taupyklė "Sunkvežimis"

  • Gamintojas: PROMI
  • Prekės kodas: BANK032
  • Sandėlyje: Turime
  • Spalva : Marga
  • Medžiaga : Mediena

28.80€

Pasirinkti


Medinė taupyklė "Sunkvežimis"

Tai yra medinė sunkvežimio formos taupyklė, į kurią galėsite dėti savo santaupas ir taupyti svajonei, kurią galima nusipirkti. Ši vilkiko formos taupyklė gali būti graviruojama ir kažkam tapti įsimintina dovana.

Taupyklė yra pagaminta iš vientiso uosio masyvo, o ant jos viršaus varžteliais yra pritvirtintas organinis stiklas, kad būtų galima stebėti jau turimas santaupas ir kelti motyvacija ją užpildyti iki galo. Taip pat šis stiklas yra net 30 kartų tvirtesnis už paprastą stiklą ir saugus vaikams. Norint išimti santaupas reikės tik atsisukti stiklą, o prisukus atgal tęsti taupymą kitai svajonei.

Tai gali būti universali ir bet kokio amžiaus žmogui, puiki dovana jūsų vaikui, dovana krikštynoms, dovana gimtadieniui, dovana kolegai ar puiki namų dekoracija.

Galime graviruoti norima tekstą (pvz. vaiko vardą).


MEDŽIAGOS:

Uosio masyvas

Organinis stiklas

Varžteliai

IŠMATAVIMAI IR SVORIS:

24x10.5x4 cm

0.4 KG

Promi dirba su labai plačiai naudojamų medienos ploksčių, aliuminio, plastiko, organinios stiklo, bei kompozito plokščių apdirbimo (frezavimo, graviravimo, pjovimo ) paslaugą Lietuvoje bei užsienyje. Nuo pat įmonės sukūrimo pastoviai investuojaį naują įrangą, atnaujina gamybos procesus bei valdymo sistemas.

ŽYMĖS:

Taupyklė sunkvežimis, taupyklė automobilis, taupyklė mašina, vardinė taupyklė, medinė taupyklė, graviruota taupyklė, medinė taupyklė, krikštynų dovana, puiki dovana

Specifikacija
Gamintojas PROMI
Medžiaga Mediena

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras